Чотири слова з України
4 words from Ukraine
ГОЛОВНА КНИГА ЛИСТИ АВТОРИ КОНТАКТИ
Ukrainian - Czech - German - English - French
 
  St. Prokop
Святий Прокоп Сазавський

Святий Прокоп (+1053) був пустинником і засновником чернечої спільноти і монастиря за візантійською кирило-мефодіївською традицією (Літургією і чернечими правилами). Жив з віри в Боже слово і за своє праведне життя був канонізований. На Сазаві, в ім’я Господа Ісуса Христа оздоровляв і виганяв демонів. Бог через його заступництво так само діє і сьогодні.


Пояснення ікони

Св. Прокоп, з кирило-мефодіївським хрестом, з'єднаний з Ісусом Христом, який є Переможець (по-грецьки: НИКА) і який передав йому владу над демонами (т.зв. негативними духовними енергіями).


Молитва

Господи Ісусе Христе, що за мене помер і за мої гріхи пролив Свою Кров. Через сильне заступництво Св. Прокопа, визволи мене від демонської залежності ... (напр. від алкоголю, наркотиків, гральних автоматів, порнографії, гомосексуалізму, онанізму, астрології, гороскопів, спіритизму, магії, віщування та інших неопоганських пут). Амінь.

 


Ця веб-сторінка була створена для презентації книги "Чотири слова з України".

На цій сторінці також знаходяться листи оо. Василіан з Підгірців, адресовані Св. Отцеві, кардиналам, єпископам, священикам і монахам. Листи вказують на кризу в Церкві і показують дорогу до її віднови.

Автори бажають, щоб книга і листи дісталися до рук Богопосвячених осіб і всіх, хто шукає Правду, якою є Ісус Христос.

Дозволяється перекладати, передруковувати та іншим способом розповсюджувати книгу за умови збереження цілісності тексту.